Chcete se na našem webu pohybovat ladně a efektivně?

Stačí přijmout nebo nastavit soubory cookies, abyste vždy rychle našli, co zrovna hledáte, a nezobrazoval se vám obsah, který vás nezajímá.

Více informací
Ano, souhlasím. Chci si nastavit preference.
Přijmout zvolené cookies

Dance-pOint: Již přes 60 let si tančíme světem

Zakladatelé této firmy, manželé Henzélyovi, byli ve své době velice úspěšní tanečníci. Vstříc tanečnímu parketu vykročili ještě za dob Československé republiky, a i v té době vznikla v jejich hlavách myšlenka, založit obchod se zbožím pro tanečníky, který tu tenkrát zcela chyběl. Myšlenka přešla k realizaci v roce 1990 a vznikl Taneční servis Henzély, čímž se zrodila nejdéle působící česká firma pro tanečníky, která u nás dnes existuje.

Jak šel čas?

1994:
Prvních několik let byli zaměstnanci firmy pouze manželé Henzélyovi a jejich děti Igor a Linda. V roce 1994 založil Igor Henzély svoji vlastní firmu se stejným názvem a stal se velkoobchodem a partnerem firmy Taneční servis Henzély.

1995:

Byla zakoupena nemovitost, ve které vznikla prodejna a sídlo firmy. To je tu dodnes.

2003:
V roce 2003 dotančili manželé Henzélyovi až do zaslouženého důchodu a firmu kompletně přebírá syn Igor Henzély.

2006:
V roce 2006 do firmy vstupuje první zaměstnanec, který není součást rodiny.

2008:
Firma stále rozšiřuje svůj sortiment a pole působnosti, a tak Igor Henzély v roce 2008 rozhoduje o založení společnosti Henzély s.r.o., která přebírá veškeré dosavadní aktivity.

2009:
V srpnu roku 2009 se veřejnosti otevírá druhá prodejna v Praze ve Vyšehradské ulici, již pod obchodní značkou dance-pOint.

Současnost:
V současnosti je vám k dispozici e-shop a tři kamenné prodejny v Praze, Brně a Kroměříži. Dále můžete využít rozsáhlé dealerské sítě ve velkých městech po celé republice (Brno, Český Těšín, Olomouc, Liberec, Chomutov, Karlovy Vary, Praha, Jihlava, Šumperk, a další místa) a nebráníme se dalšímu rozšiřování. Stačí nás jen oslovit.

A co dál?

Do budoucna máme obrovské ambice. Rádi bychom oslovili širokou veřejnost a nové obchodní partnery, což by vedlo k otevření dalších prodejen po celé republice nebo k většímu počtu spolupracujících zástupců a tanečních škol.

Náš sortiment
Nabízíme veškerý sortiment pro tanečníky všech tanečních stylů a žánrů – taneční obuv, taneční oblečení, doplňky, výukové materiály. Dále sortiment, který mimo tanečníků využijí i divadla, televize, sportovní kluby či modelingové agentury (např. látky, galanterie, kostýmy, obuv šitá na míru aj.).

Na čem si zakládáme

 •         Většinu velikostí taneční obuvi máme skladem.
 •         Máme všechno pro potřeby tanečníků.
 •         Školíme zaměstnance, aby vám vždy erudovaně pomohli.
 •         U nás zakoupené boty vám zdarma upravíme na míru.
 •         Šijeme kostýmy na míru.
 •         Poskytujeme záruku na taneční boty 2 roky.
 •         Odměňujeme věrné zákazníky i firmy.
 •         Spolupracujeme s tanečními organizacemi a kluby.
 •         Máme 60 let zkušeností s tancem a jsme 31 let na trhu se zbožím pro tanečníky.
 •         Jsme první česká firma s tanečním zbožím v ČR.
 •         Nabízíme kompletní servis pro tanečníky (studio + e-shop, poradenství, opravy, úpravy, a další).
 •         Obouvali jsme 6 ročníků taneční soutěže Star Dance, dále Bailando, různé divadelní hry – např. Vražda za oponou a muzikály jako třeba Pomáda či Evita.